Αρχική Σελίδα Προϊόντα

οπτικών ινών πομποδέκτη

οπτικών ινών πομποδέκτη

(101)
Κίνα παθητικός άμεσος Twinax καλωδίων Dac χαλκού 40g qsfp-4x10g SFP συνδέει 5m 30awg εργοστάσιο

παθητικός άμεσος Twinax καλωδίων Dac χαλκού 40g qsfp-4x10g SFP συνδέει 5m 30awg

Η υψηλή ταχύτητα 40G QSFP+ σε 4×10G SFP+ άμεσο συνδέει το καλώδιο οι συνελεύσεις που χάλκινων καλωδίων είναι μια εναλλακτική λύση χαμηλότερου κόστους φθάνουν για συντομία στις εφαρμογές 4X. Έχουν ως σκοπό να εί... Διαβάστε περισσότερα
2022-09-29 15:35:20
Κίνα SFP-10g-ER40 ενιαίος τρόπος 10G 40km ενότητα 10G SFP+ 1550nm 40km πομποδεκτών SFP εργοστάσιο

SFP-10g-ER40 ενιαίος τρόπος 10G 40km ενότητα 10G SFP+ 1550nm 40km πομποδεκτών SFP

SFP+ ο πομποδέκτης οπτικών ινών του ER 40KM σχεδιάζεται για τη χρήση στις συνδέσεις 10-Gigabit Ethernet επάνω με 40km πέρα από την ενιαία ίνα τρόπου. Η ενότητα αποτελείται από το λέιζερ 1550 EML, την ΚΑΡΦΊΤΣΑ ... Διαβάστε περισσότερα
2022-08-16 11:08:44
Κίνα ενεργά οπτικά καλώδια OM3 5M 40G QSFP+ για την πιστοποίηση κέντρων δεδομένων UL εργοστάσιο

ενεργά οπτικά καλώδια OM3 5M 40G QSFP+ για την πιστοποίηση κέντρων δεδομένων UL

QSFP σε QSFP ενεργά οπτικά καλώδια είναι μια υψηλή επίδοση, χαμηλής ισχύος κατανάλωση, η μακροχρόνια προσιτότητα διασυνδέει τη λύση που υποστηρίζει InfiniBand QDR/DDR/SDR, το κανάλι ινών 1.25G/10G/8G/4G/2G, ... Διαβάστε περισσότερα
2022-08-16 10:22:24
Κίνα άμεσος συνημμένος χαλκός Twinax 30AWG καλωδίων 0.57m 40G παθητικός DAC εργοστάσιο

άμεσος συνημμένος χαλκός Twinax 30AWG καλωδίων 0.57m 40G παθητικός DAC

Άμεσος συνδέστε τους συνδετήρες καλωδίων (DAC) ικανοποιεί τους πιό σκληρούς εξωτερικούς λειτουργούντες όρους συμπεριλαμβανομένης της θερμοκρασίας, της υγρασίας και της παρέμβασης της EMI. Τα τελικά συστήματα δο... Διαβάστε περισσότερα
2022-05-06 12:54:58
Κίνα Ίνα χαλκού βάση-τ SFP ενότητας 10G πομποδεκτών Ethernet SFP Gigabit σε RJ45 30m εργοστάσιο

Ίνα χαλκού βάση-τ SFP ενότητας 10G πομποδεκτών Ethernet SFP Gigabit σε RJ45 30m

ίνα χαλκού βάση-τ SFP 30m 10G στην ενότητα πομποδεκτών RJ45 Gigabit Ethernet SFP 1000base-τ Pluggable (SFP) πομποδέκτες μορφής χαλκού οι μικροί είναι βασισμένοι στην πολυ συμφωνία πηγής SFP (MSA). Είναι συμβατο... Διαβάστε περισσότερα
2022-03-21 14:58:53
Κίνα Πολλαπλού τρόπου ενεργό οπτικό καλώδιο χαμηλής ισχύος 850nm OM3 100G QSFP28 για το κέντρο δεδομένων εργοστάσιο

Πολλαπλού τρόπου ενεργό οπτικό καλώδιο χαμηλής ισχύος 850nm OM3 100G QSFP28 για το κέντρο δεδομένων

καλώδιο 1/3/5/7/10/15/20M 100G QSFP28 OM3 AOC ενεργό οπτικό καλώδιο το ενεργό οπτικό καλώδιο 100G QSFP28 είναι μια υψηλής απόδοσης, χαμηλής ισχύος, μεγάλης απόστασης λύση διασύνδεσης που supports100G.100G QSFP ... Διαβάστε περισσότερα
2022-03-21 14:58:49
Κίνα 10G BIDI SFP+ οπτικός συνδετήρας 1270nm 1330nm ινών LC πομποδεκτών ενιαίος εργοστάσιο

10G BIDI SFP+ οπτικός συνδετήρας 1270nm 1330nm ινών LC πομποδεκτών ενιαίος

ενιαία ίνα LC 20km 40km 60km 80km 100km ενότητας SMF πομποδεκτών 10G SFP+ 1270nm/1330nm BIDI οπτική10G, 8G, 4G, 3G, 2.5G, 1.25G, 155m όλα τα στοιχεία προαιρετικό .SFP+ ποσοστού, XFP, SFP, SFF, εξατομικεύσιμος τ... Διαβάστε περισσότερα
2022-03-21 14:19:50
Κίνα ενότητα 80km πομποδεκτών 1550nm 1.25/2.5G SFP διπλό συμβατό σύστημα LC Cisco εργοστάσιο

ενότητα 80km πομποδεκτών 1550nm 1.25/2.5G SFP διπλό συμβατό σύστημα LC Cisco

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:Μέχρι τα στοιχεία 2.67Gbps - συνδέσεις1310nm λέιζερ μήκους κύματος DFB και δέκτης καρφίτσα-TIAΚαυτός-PluggableΔιπλός συνδετήρας LCΜέχρι 10 σε 9/125μm SMFΕλεγκτικός τη διεπαφή υποχωρητι... Διαβάστε περισσότερα
2021-12-07 17:11:39
Κίνα ενότητα πομποδεκτών ινών 1000Base MSA ενότητας χαλκού RJ45 SFP 100m 10G εργοστάσιο

ενότητα πομποδεκτών ινών 1000Base MSA ενότητας χαλκού RJ45 SFP 100m 10G

SFP-Γερμανία-τ 10/100/1000base-τ ο πομποδέκτης χαλκού SFP είναι υψηλή επίδοση, οικονομικώς αποδοτική ενότητα υποχωρητική με τα πρότυπα Ethernet και 10/100/1000base-τ Gigabit όπως διευκρινίζεται IEEE 802. 3-2002 ... Διαβάστε περισσότερα
2021-11-10 16:41:16
Κίνα Μονοκατευθυντική ενότητα 10km Tx1330nm Rx1270nm πομποδεκτών LC 10G Bidi SFP εργοστάσιο

Μονοκατευθυντική ενότητα 10km Tx1330nm Rx1270nm πομποδεκτών LC 10G Bidi SFP

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα 1-ίνα αμφίδρομος οπτικός πομποδέκτης SFP Μέχρι αμφίδρομα στοιχεία 10,3 GBP - συνδέσεις Υποχωρητικός με SFP+ MSA Υποχωρητικός IEEE 802.3ae 10gbase-BX Sff-8472 ψηφιακή διαγνωστική λειτου... Διαβάστε περισσότερα
2021-11-01 17:22:32
Page 1 of 11|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|