Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Μαζικό καλώδιο οπτικών ινών

Μαζικό καλώδιο οπτικών ινών

(82)
Κίνα 1 πυρήνων ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου G657A1 FTTH GJXFH μαζικό εργοστάσιο

1 πυρήνων ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου G657A1 FTTH GJXFH μαζικό

Υπαίθριο καλώδιο ινών πτώσης FTTH (GJXFH) 1 ενιαίος τρόπος G657A1 2.0*5.0mm πυρήνων LSZH άμεση κεραία αντίστασης θηκών αντι-UV Το καλώδιο FTTH που συνδέονται άμεσα με τα σπίτια τους, ο τύπος τεχνολογίας εύρους ... Διαβάστε περισσότερα
2020-06-30 20:41:46
Κίνα 1/2 αυτοφερόμενο LSZH μαζικό καλώδιο οπτικών ινών πυρήνων G657A εργοστάσιο

1/2 αυτοφερόμενο LSZH μαζικό καλώδιο οπτικών ινών πυρήνων G657A

1/2 καλώδιο πτώσης πυρήνων FTTH G657A μαύρο LSZH αυτοφερόμενο με 2 το παράλληλο μέλος δύναμης μη-metical FRP 2km ανά ρόλο Τα υπαίθρια καλώδια FTTH χρησιμοποιούνται εξωτερικά στα κτήρια ή για τις κατοικημένες εφ... Διαβάστε περισσότερα
2020-06-30 20:41:50
Κίνα Υπαίθριο 2 πυρήνων LSZH καλώδιο πτώσης τρόπου G657A2 Ftth θηκών ενιαίο εργοστάσιο

Υπαίθριο 2 πυρήνων LSZH καλώδιο πτώσης τρόπου G657A2 Ftth θηκών ενιαίο

Υπαίθρια 2 αφαιρούν τον πυρήνα τη μαύρη LSZH θήκη καλωδίων πτώσης ινών FTTH, ενιαίος τρόπος, G657A2, κάμψη-αναίσθητη ίνα FRP αυτοφερόμενη Το αυτοφερόμενο καλώδιο πτώσης FTTH κατασκευάζεται με μια ή δύο single... Διαβάστε περισσότερα
2020-06-30 20:41:54
Κίνα Προ ολοκληρωμένο καλώδιο πτώσης οπτικών ινών SC/APC G657A1 LSZH FTTH εργοστάσιο

Προ ολοκληρωμένο καλώδιο πτώσης οπτικών ινών SC/APC G657A1 LSZH FTTH

Το καλώδιο μπαλωμάτων πτώσης FTTH κυλά τα 30/50/100/150 μέτρα που ολοκληρώνονται προ με τον ενιαίο τρόπο LSZH SC/APC G657A1 για την υπαίθρια κεραία Το αυτοφερόμενο καλώδιο πτώσης FTTH κατασκευάζεται με μια ή δύ... Διαβάστε περισσότερα
2020-06-30 20:41:59
Κίνα Μη μεταλλικό δαχτυλίδι αποθήκευσης καλωδίων υποστηριγμάτων ADSS τοποθετώντας εργοστάσιο

Μη μεταλλικό δαχτυλίδι αποθήκευσης καλωδίων υποστηριγμάτων ADSS τοποθετώντας

Να τοποθετήσει ADSS μη μεταλλικό δαχτυλίδι αποθήκευσης οπτικών καλωδίων ινών υποστηριγμάτων και συναρμολογήσεων υλικού Το υποστήριγμα αποθήκευσης ινών (fsb-D400) χρησιμοποιείται για να αποθηκεύσει τη σπείρα ένα ... Διαβάστε περισσότερα
2020-06-30 20:42:02
Κίνα Υπερυψωμένος πυρήνας κραμάτων 12/24/36/48 καλωδίων OPGW Alumilum οπτικών ινών επίγειων καλωδίων υπαίθριος εργοστάσιο

Υπερυψωμένος πυρήνας κραμάτων 12/24/36/48 καλωδίων OPGW Alumilum οπτικών ινών επίγειων καλωδίων υπαίθριος

Σύνθετο υπερυψωμένο καλώδιο επίγειων καλωδίων OPGW οπτικής ίνας της Κίνας, πυρήνας του 12/24/36/48 Περιγραφή: Καλώδιο OPGW, σύνθετο υπερυψωμένο επίγειο καλώδιο οπτικής ίνας, επίσης γνωστό ως σύνθετη εναέρια γρα... Διαβάστε περισσότερα
2019-10-10 15:14:39
Κίνα G652D Singlemode καλώδιο OPGW 12/24 οπτικών ινών διανομής ηλεκτρικά χαλύβδινα σύρματα πυρήνων εργοστάσιο

G652D Singlemode καλώδιο OPGW 12/24 οπτικών ινών διανομής ηλεκτρικά χαλύβδινα σύρματα πυρήνων

lectric καλώδιο οπτικών ινών πυρήνων χαλύβδινων συρμάτων OPGW 12/24, κατασκευαστής καλωδίων της Κίνας OPGW τρόπου G652Dsingle Περιγραφή: Καλώδιο OPGW, σύνθετο υπερυψωμένο επίγειο καλώδιο οπτικής ίνας, επίσης γν... Διαβάστε περισσότερα
2019-10-10 15:14:39
Κίνα Μαζικό καλώδιο υπαίθριο εναέριο OPPC OPGW οπτικών ινών υψηλής τάσης για τη γραμμή μετάδοσης δύναμης εργοστάσιο

Μαζικό καλώδιο υπαίθριο εναέριο OPPC OPGW οπτικών ινών υψηλής τάσης για τη γραμμή μετάδοσης δύναμης

Υπαίθριο εναέριο OPPC OPGW καλώδιο υψηλής τάσης για τη γραμμή μετάδοσης δύναμης Ο σωλήνας αργιλίου του οπτικού καλωδίου ινών OPPC περιβάλλεται από τα ενιαία ή διπλά στρώματα του ντυμένου χάλυβα αργιλίου οπτικές ... Διαβάστε περισσότερα
2019-10-10 15:14:39
Κίνα Οι συναρμολογήσεις OPGW στεγανοποιούν την υψηλή σκληρότητα κιβωτίων συνδέσεων κραμάτων αργιλίου καλωδίων οπτικών ινών εργοστάσιο

Οι συναρμολογήσεις OPGW στεγανοποιούν την υψηλή σκληρότητα κιβωτίων συνδέσεων κραμάτων αργιλίου καλωδίων οπτικών ινών

Κοινό κιβώτιο OPGW, κιβώτια συνδέσεων κραμάτων αργιλίου, συναρμολογήσεις OPGW Δομή και πρώτη ύλη: Στεγάζοντας σφιγκτήρας-Αποτελείται από να πετάξει το κράμα αργιλίου, το οποίο είναι σταθερό, καλύτερο αντιδιαβρω... Διαβάστε περισσότερα
2019-10-10 15:13:55
Κίνα 1 πυρήνων εσωτερική FTTH οπτικών ινών επίπεδη πτώσης γυμνή ίνα GJXFH τρόπου G657A1 καλωδίων ενιαία εργοστάσιο

1 πυρήνων εσωτερική FTTH οπτικών ινών επίπεδη πτώσης γυμνή ίνα GJXFH τρόπου G657A1 καλωδίων ενιαία

1 πυρήνων εσωτερικό FTTH καλώδιο πτώσης οπτικών ινών επίπεδο, γυμνή ίνα G657A1, GJXFH Το καλώδιο FTTH που συνδέονται άμεσα με τα σπίτια τους, ο τύπος τεχνολογίας εύρους ζώνης τους, μήκους κύματος και μετάδοσης ... Διαβάστε περισσότερα
2019-10-10 15:13:55
Page 1 of 9|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >|