Αρχική Σελίδα Προϊόντα

οπτικής ίνας υποδοχές

Κίνα Shenzhen Unifiber Technology Co.,Ltd Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen Unifiber Technology Co.,Ltd Πιστοποιήσεις
Είμαι Online Chat Now

οπτικής ίνας υποδοχές

(76)
Κίνα Μίνι Apc Χ IP67 Sc IP συνδέει γρήγορα τους συνδετήρες οπτικών ινών εργοστάσιο

Μίνι Apc Χ IP67 Sc IP συνδέει γρήγορα τους συνδετήρες οπτικών ινών

IP67 υπαίθριος αδιάβροχος apc Χ Sc συνδετήρων μίνι IP συνελεύσεων τομέων γρήγορος συνδετήρας συμβατός με τον προσαρμοστή Corning Optitap IP67 ο υπαίθριος αδιάβροχος γρήγορος συνδετήρας συνελεύσεων τομέων είναι ... Διαβάστε περισσότερα
2020-06-11 17:17:03
Κίνα Συνδετήρας οπτικών ινών καλωδίων σακακιών G652D G657A προσαρμοστών LSZH Χ εργοστάσιο

Συνδετήρας οπτικών ινών καλωδίων σακακιών G652D G657A προσαρμοστών LSZH Χ

Apc Sc OptiTap μίνι γρήγορη συνδετήρων συμβατή Corning Χ χρήση τήξης προσαρμοστών ελεύθερη στην υπαίθρια γρήγορη σύνδεση ο υπαίθριος αρχειοθετημένος εγκαταστήσιμος ενισχυμένος συνδετήρας Sc είναι εργοστάσιο - π... Διαβάστε περισσότερα
2020-06-11 17:17:06
Κίνα ΜΙΝΙ Sc μπαλωμάτων συνδετήρες οπτικών ινών Connectorized μολύβδου προ εργοστάσιο

ΜΙΝΙ Sc μπαλωμάτων συνδετήρες οπτικών ινών Connectorized μολύβδου προ

Προ-ο αδιάβροχος ΜΙΝΙ γρήγορος συνδετήρας χρήσης τομέων μολύβδου μπαλωμάτων συνδετήρων Sc, compatiable με Corning ή Huawei ο υπαίθριος αρχειοθετημένος εγκαταστήσιμος ενισχυμένος συνδετήρας Sc είναι εργοστάσιο - ... Διαβάστε περισσότερα
2020-06-11 17:17:09
Κίνα Ο ενιαίος τρόπος στεγανοποιεί τους συνδετήρες οπτικών ινών 250μM εργοστάσιο

Ο ενιαίος τρόπος στεγανοποιεί τους συνδετήρες οπτικών ινών 250μM

Νέος σχεδιασμένος APC Sc ινών οπτικός αδιάβροχος μίνι γρήγορος συνδετήρας συμβατός με τον προσαρμοστή συνδετήρων Corning Χ Αδιάβροχο υπαίθριο μίνι APC Sc αρχειοθέτησε γρήγορα το συνδετήρα συνελεύσεων που ... Διαβάστε περισσότερα
2020-06-11 17:17:13
Κίνα APC ROHS Sc συνδετήρων συνελεύσεων οπτικών ινών γραφείου FTTH προ γρήγορη γρήγορη συμμόρφωση εργοστάσιο

APC ROHS Sc συνδετήρων συνελεύσεων οπτικών ινών γραφείου FTTH προ γρήγορη γρήγορη συμμόρφωση

APC FTTH Sc γρήγοροι συνδετήρες συνελεύσεων οπτικών ινών προ-γραφείο γρήγοροι, 10pcs ανά πακέτο, υψηλό - ποιότητα και συμμόρφωση ROHS Εφαρμογές Ευρεία ζώνη, CATV. FTTH & FTTx Παθητικά οπτικά δίκτυα Χαρακτηριστι... Διαβάστε περισσότερα
2020-01-07 15:50:34
Κίνα οι συνδετήρες καλωδίων οπτικών ινών 0.9/2.0/3.0mm γυάλισαν προ Ferrule τη συνέλευση τομέων εργοστάσιο

οι συνδετήρες καλωδίων οπτικών ινών 0.9/2.0/3.0mm γυάλισαν προ Ferrule τη συνέλευση τομέων

0.9/2.0/3.0mm προ-γυαλισμένη Ferrule γρήγορα συνδετήρων συνελεύσεων τομέων/γρήγορα συνδετήρας, SC/FC/LC/ST προαιρετικό Εφαρμογές Ευρεία ζώνη, CATV. FTTH & FTTx Παθητικά οπτικά δίκτυα Χαρακτηριστικά γνωρίσματα Κ... Διαβάστε περισσότερα
2020-01-07 15:50:35
Κίνα Τομέας - εγκαταστήσιμη οπτικών ινών γρήγορη συνέλευση τρόπου FC/SC/LC/ST FTTH συνδετήρων ενιαία εργοστάσιο

Τομέας - εγκαταστήσιμη οπτικών ινών γρήγορη συνέλευση τρόπου FC/SC/LC/ST FTTH συνδετήρων ενιαία

Τομέας - εγκαταστήσιμοι γρήγοροι συνδετήρες, γρήγορο εργοστάσιο συνδετήρων συνελεύσεων FC/SC/LC/ST FTTH από την Κίνα Χαρακτηριστικά γνωρίσματα Εύκολα εγκατεστημένος, γρήγορα και εύκολη λήξη ινών στον τομέα. Γρή... Διαβάστε περισσότερα
2020-01-07 15:50:35
Κίνα Γρήγοροι συνδετήρες οπτικών ινών Sc FTTH εργοστάσιο

Γρήγοροι συνδετήρες οπτικών ινών Sc FTTH

Οι γρήγοροι συνδετήρες οπτικών ινών Sc FTTH μπορούν να παρέχουν μια γρήγορη και εύκολη λήξη των ινών στον τομέα. Οι επιλογές είναι διαθέσιμες για 900 μικρό που επιτρέπει στον εφαρμοστή για να ολοκληρώσουν και ν... Διαβάστε περισσότερα
2020-12-09 21:12:32
Κίνα Τομέας ESC250D FTTH - εγκαταστήσιμος γρήγορος συνδετήρας SC/UPC οπτικών ινών εργοστάσιο

Τομέας ESC250D FTTH - εγκαταστήσιμος γρήγορος συνδετήρας SC/UPC οπτικών ινών

Ο τομέας ESC250D FTTH - εγκαταστήσιμος γρήγορος συνδετήρας SC/UPC οπτικών ινών γίνεται με την ακρίβεια και υψηλός - ferrules ποιοτικού Zirconia και παρέχει μια ιδιαίτερα αξιόπιστη σύνδεση στην μεγαλύτερη μέρος ... Διαβάστε περισσότερα
2020-12-09 20:20:26
Κίνα Γρήγορα συνδέστε την εύκολη λήξη συνδετήρων SC/UPC SC/APC οπτικών ινών για το καλώδιο πτώσης εργοστάσιο

Γρήγορα συνδέστε την εύκολη λήξη συνδετήρων SC/UPC SC/APC οπτικών ινών για το καλώδιο πτώσης

γρήγορα συνδέστε τους συνδετήρες οπτικών ινών, τους γρήγορους εγκαταστήσιμους συνδετήρες οπτικών ινών SC/APC SC/UPC, γρήγορα και την εύκολη λήξη Αυτό το είδος οπτικού συνδετήρα συνελεύσεων τομέων σχεδιάζεται γι... Διαβάστε περισσότερα
2020-01-07 15:50:35
Page 1 of 8|< 1 2 3 4 5 6 7 8 >|