Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικός κυκλοφορητής ινών

Οπτικός κυκλοφορητής ινών

(12)
Κίνα 1064nm πόλωση που διατηρεί την οπτική κυκλοφορητική ίνα 300mW της Panda εργοστάσιο

1064nm πόλωση που διατηρεί την οπτική κυκλοφορητική ίνα 300mW της Panda

Η πόλωση 3 λιμένων που διατηρεί τον οπτικό κυκλοφορητή είναι μια μικρο-οπτική συσκευή 3 λιμένων που χτίζεται με την ίνα ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ. Ο ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΣ κυκλοφορητής διαβιβάζει ένα σήμα από port1 σε port2 και διαβι... Διαβάστε περισσότερα
2022-05-06 13:42:51
Κίνα Οπτική κυκλοφορητική διατήρηση πόλωσης 3 λιμένων ινών ROHS 1550nm εργοστάσιο

Οπτική κυκλοφορητική διατήρηση πόλωσης 3 λιμένων ινών ROHS 1550nm

Η πόλωση που διατηρεί τον οπτικό κυκλοφορητή είναι μια μικρο-οπτική συσκευή που χτίζεται με την ίνα ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ. 3 ο λιμένας ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΣ κυκλοφορητής διαβιβάζει ένα σήμα από port1 σε port2 και διαβιβάζει ένα ... Διαβάστε περισσότερα
2021-11-01 17:21:23
Κίνα APC 30W FC ίνα οπτικό κυκλοφορητικό 1064nm 1030nm 980nm για τον ενισχυτή λέιζερ εργοστάσιο

APC 30W FC ίνα οπτικό κυκλοφορητικό 1064nm 1030nm 980nm για τον ενισχυτή λέιζερ

Οι οπτικοί κυκλοφορητές υψηλής δύναμης 10W 20W 30W του Unifiber μη-εναλλάσσουν, ομοιοκατευθυνόμενος, συσκευές τρεις-λιμένων που χρησιμοποιούνται σε ένα ευρύ φάσμα των οπτικών οργανώσεων. Διαθέσιμος με ένα κεντρ... Διαβάστε περισσότερα
2021-10-08 12:08:43
Κίνα APC 1610nm LC αναίσθητος κυκλοφορητής πόλωσης ινών οπτικός κυκλοφορητικός χαμηλός PDL εργοστάσιο

APC 1610nm LC αναίσθητος κυκλοφορητής πόλωσης ινών οπτικός κυκλοφορητικός χαμηλός PDL

Ο οπτικός κυκλοφορητής χρησιμοποιεί τα ιδιόκτητα σχέδια και τη συνδέοντας συσκευασία οπτικής μικροϋπολογιστών μετάλλων. Είναι συμπαγή, υψηλής απόδοσης συστατικά, με την υψηλή απομόνωση, χαμηλή απώλεια εισαγωγής... Διαβάστε περισσότερα
2021-08-11 18:24:12
Κίνα 3 πόλωση λιμένων που διατηρεί την ίνα οπτικό κυκλοφορητικό 1310nm 1550nm εργοστάσιο

3 πόλωση λιμένων που διατηρεί την ίνα οπτικό κυκλοφορητικό 1310nm 1550nm

η πόλωση 3-λιμένων 1310nm 1550nm που διατηρεί τον οπτικό κυκλοφορητή είναι ένα συμπαγές τμήμα υψηλής επίδοσης lightwave που καθοδηγεί τα εισερχόμενα σήματα από το λιμένα 1 στο λιμένα 2, και ο εισερχόμενος λιμέν... Διαβάστε περισσότερα
2021-06-10 17:05:31
Κίνα 1060nm Three Port Polarization Insensitive Circulator LC Connector εργοστάσιο

1060nm Three Port Polarization Insensitive Circulator LC Connector

1060nm ο αναίσθητος οπτικός κυκλοφορητής πόλωσης χρησιμοποιεί τα ιδιόκτητα σχέδια και τη συνδέοντας συσκευασία οπτικής μικροϋπολογιστών μετάλλων. Παρέχει τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής, την ευρεία υψηλή απομόνωση ... Διαβάστε περισσότερα
2021-05-10 17:12:19
Κίνα Αναίσθητη οπτική κυκλοφορητική πόλωση τριών λιμένων CATV 1625nm εργοστάσιο

Αναίσθητη οπτική κυκλοφορητική πόλωση τριών λιμένων CATV 1625nm

Ο οπτικός κυκλοφορητής 3 λιμένων είναι ένα συμπαγές τμήμα κυμάτων υψηλής επίδοσης ελαφρύ που διαβιβάζει το εισερχόμενο σήμα από το λιμένα 1 στο λιμένα 2, διαβιβάζοντας ένα άλλο εισερχόμενο σήμα από το λιμένα 2 ... Διαβάστε περισσότερα
2021-04-25 18:43:13
Κίνα 900um πλεξίδα ST FC 3 λιμένας οπτικό κυκλοφορητικό 1310/1550nm εργοστάσιο

900um πλεξίδα ST FC 3 λιμένας οπτικό κυκλοφορητικό 1310/1550nm

Ο μίνι κυκλοφορητής οπτικών ινών είναι ένα συμπαγές, τμήμα υψηλής επίδοσης lightwave που καθοδηγεί τα εισερχόμενα σήματα από το λιμένα 1 στο λιμένα 2, και τον εισερχόμενο λιμένα 2 σήματα στο λιμένα 3. Το συστατ... Διαβάστε περισσότερα
2021-04-25 18:42:19
Κίνα Sc UPC 4 ίνα οπτικό κυκλοφορητικό 1310nm πόλωσης λιμένων εργοστάσιο

Sc UPC 4 ίνα οπτικό κυκλοφορητικό 1310nm πόλωσης λιμένων

Η πόλωση που διατηρεί τον οπτικό κυκλοφορητή είναι ένα συμπαγές τμήμα υψηλής επίδοσης lightwave που καθοδηγεί τα εισερχόμενα σήματα από το λιμένα 1 στο λιμένα 2, και τον εισερχόμενο λιμένα 2 σήματα στο λιμένα 3... Διαβάστε περισσότερα
2021-04-25 18:41:34
Κίνα 3 αναίσθητος οπτικός κυκλοφορητής πόλωσης λιμένων για το σύστημα DWDM εργοστάσιο

3 αναίσθητος οπτικός κυκλοφορητής πόλωσης λιμένων για το σύστημα DWDM

Ενιαίος τρόπος 3 πόλωση αναίσθητο οπτικό κυκλοφορητικό 1550nm λιμένων για το σύστημα DWDM Ο αναίσθητος οπτικός κυκλοφορητής πόλωσης χρησιμοποιεί τα ιδιόκτητα σχέδια και τη συνδέοντας συσκευασία οπτικής μικροϋπο... Διαβάστε περισσότερα
2021-02-24 17:32:01
Page 1 of 2|< 1 2 >|