Αρχική Σελίδα Προϊόντα

συνέλευση καλωδίων ινών

Κίνα Shenzhen Unifiber Technology Co.,Ltd Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen Unifiber Technology Co.,Ltd Πιστοποιήσεις
Είμαι Online Chat Now

συνέλευση καλωδίων ινών

(153)
Κίνα Υπαίθρια στρατιωτική θωρακισμένη συνέλευση 200500m σκοινιού μπαλωμάτων με το φορητό εξέλικτρο εργοστάσιο

Υπαίθρια στρατιωτική θωρακισμένη συνέλευση 200500m σκοινιού μπαλωμάτων με το φορητό εξέλικτρο

Υπαίθρια στρατιωτική τακτική θωρακισμένη συνέλευση 4/6/12 σακάκι 200~500m καλωδίων ινών πυρήνων FC/ST TPU με το φορητό εξέλικτρο καλωδίων Το υπαίθριο στρατιωτικό τακτικό θωρακισμένο σκοινί μπαλωμάτων μπορεί να ... Διαβάστε περισσότερα
2022-05-06 13:57:34
Κίνα Επίπεδη 1$Η συνέλευση προ Connectorized 24AWG 50F καλωδίων πτώσης Toneable εργοστάσιο

Επίπεδη 1$Η συνέλευση προ Connectorized 24AWG 50F καλωδίων πτώσης Toneable

Ο μίνι ΥΠΟΛΟΧΑΓΟΣ επίπεδο καλώδιο Toneable πτώσης προσφέρει συμπαγής, ανθεκτικός, και εύκολος να εντοπίσει τη λύση οπτικής ίνας πραγματικά σε έναν προσιτόκατασκευή. Το webbed σχέδιο του καλωδίου οπτικών ινών επ... Διαβάστε περισσότερα
2022-05-06 12:51:30
Κίνα Τακτική θωρακισμένη συνέλευση καλωδίων ινών Sc/LC με τον εύκαμπτο αγωγό εργοστάσιο

Τακτική θωρακισμένη συνέλευση καλωδίων ινών Sc/LC με τον εύκαμπτο αγωγό

Υψηλός - αδιάβροχη οπτικών ινών συνέλευση του /cable σκοινιού μπαλωμάτων ποιοτικών IP68 με τον εύκαμπτο αγωγό ΕΎΚΟΛΟ ΓΙΑ το ΣΎΡΣΙΜΟΣχεδιασμένος για να αποφύγει την την ζημία στο σύρσιμο του καλωδίου οπτικών ινώ... Διαβάστε περισσότερα
2022-05-06 12:50:13
Κίνα Υπαίθριο Huawei μίνι στρογγυλό σκοινί 5.0mm Sc/APC μπαλωμάτων καλωδίων πτώσης FTTH εργοστάσιο

Υπαίθριο Huawei μίνι στρογγυλό σκοινί 5.0mm Sc/APC μπαλωμάτων καλωδίων πτώσης FTTH

FTTH προ-καλώδιο-υπαίθριο εναέριος-1 πυρήνας-ενιαίο τέλος SC/APC-GJYFXJH-1B6a2-5mm-LPatch σκοινί πτώσης, υπαίθριο, SC/APC/, ενιαίος τρόπος, G.657A2,5mm, κεντρικό καλώδιο σωλήνων, LSZH, ODN, το οποίο είναι υπαίθ... Διαβάστε περισσότερα
2022-05-06 12:10:38
Κίνα Υπαίθριο CPRI σκοινί IP67 μπαλωμάτων FTTA αδιάβροχο, RRU 7.0mm θωρακισμένη συνέλευση καλωδίων ινών εργοστάσιο

Υπαίθριο CPRI σκοινί IP67 μπαλωμάτων FTTA αδιάβροχο, RRU 7.0mm θωρακισμένη συνέλευση καλωδίων ινών

Το υπαίθριο σκοινί CPRI μπαλωμάτων ινών FTTA διαθέσιμο σε 2 αφαιρεί τον πυρήνα και 4 συνδυασμοί πυρήνων μπορούν να φέρουν τα σήματα ελέγχου ή μηνυμάτων με την ελάχιστη απώλεια. Το υπαίθριο σκοινί μπαλωμάτων ινώ... Διαβάστε περισσότερα
2022-05-06 12:04:58
Κίνα 1$Ο διηλεκτρικό επίπεδο καλώδιο πτώσης 4.5x9.8mm G657A2 100ft Toneable εργοστάσιο

1$Ο διηλεκτρικό επίπεδο καλώδιο πτώσης 4.5x9.8mm G657A2 100ft Toneable

FTTH FTTx 4.5*9.8mm 1$Ο επίπεδο καλώδιο πτώσης Tonable με το επίπεδο καλώδιο οπτικών ινών καλωδίων βαρελοποιών* Συμβατό σύστημα με corning-OptiTap και τον χ-συνδετήρα * Μήκος καλωδίων 100ft, 200ft, 300ft, 500ft... Διαβάστε περισσότερα
2022-05-06 11:51:41
Κίνα εσωτερική υψηλή ταχύτητα HDMI 2,0 ενεργό οπτικό καλώδιο 4k 8K συνελεύσεων καλωδίων ινών TV εργοστάσιο

εσωτερική υψηλή ταχύτητα HDMI 2,0 ενεργό οπτικό καλώδιο 4k 8K συνελεύσεων καλωδίων ινών TV

Υψηλή ταχύτητα HDMI 2,0 ενεργό οπτικό καλώδιο 4k 8K HDMI που 2,0 ενεργό οπτικό καλώδιο είναι ένα καλώδιο οπτικών ινών είναι βασισμένο στη μοναδική κατοχυρωμένη με δίπλωμα ευρεσιτεχνίας 45°FA τεχνολογία πυρήνων. ... Διαβάστε περισσότερα
2022-04-11 10:12:31
Κίνα Υπαίθριος αδιάβροχος IP68 PDLC DLC GYFJH μπαλωμάτων FTTA CPRI ενιαίος τρόπος G657A2 σκοινιού εργοστάσιο

Υπαίθριος αδιάβροχος IP68 PDLC DLC GYFJH μπαλωμάτων FTTA CPRI ενιαίος τρόπος G657A2 σκοινιού

Υπαίθριο αδιάβροχο IP68 pdlc-DLC GYFJH ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου G657A2 BBU/RRU FTTA CPRI Το υπαίθριο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών FTTA CPRI είναι το ιδανικό σχέδιο για τις υπαίθριες εφαρμο... Διαβάστε περισσότερα
2022-04-11 10:10:00
Κίνα Πλεξίδα 50m μίνι APC προ Connectorized καλωδίων πτώσης G657A2 FTTH Sc IP68 OSP Huawei εργοστάσιο

Πλεξίδα 50m μίνι APC προ Connectorized καλωδίων πτώσης G657A2 FTTH Sc IP68 OSP Huawei

IP68 OSP υπαίθριο προ-η επίπεδη APC 1F G657A2 FTTH Sc Huawei καλωδίων πτώσης μίνι πλεξίδα 50M καλωδίων πτώσης Η συμβατή μίνι προ-ολοκληρωμένη Sc OSP υπαίθρια επίπεδη πλεξίδα καλωδίων πτώσης Huawei παρέχει την ε... Διαβάστε περισσότερα
2022-04-11 10:06:59
Κίνα Singlemode G657A1 υβριδικό καλωδίων καλώδιο οπτικών ινών συνελεύσεων 10AWG σύνθετο εργοστάσιο

Singlemode G657A1 υβριδικό καλωδίων καλώδιο οπτικών ινών συνελεύσεων 10AWG σύνθετο

Υβριδική συνέλευση καλωδίων, κιβώτιο OVP σε RRU, 4X10AWG, 4 ίνα, σακάκι PE, τεθωρακισμένο αργιλίου, συνδετήρας PDLC Uniboot LC, πόδια 20 Υβριδική συνέλευση καλωδίων, κιβώτιο OVP σε RRU, 4X10AWG, 4 ίνα, σακάκι ... Διαβάστε περισσότερα
2022-03-21 14:32:25
Page 1 of 16|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|