Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικός διακόπτης ινών

Κίνα Shenzhen Unifiber Technology Co.,Ltd Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen Unifiber Technology Co.,Ltd Πιστοποιήσεις
Είμαι Online Chat Now

Οπτικός διακόπτης ινών

(25)
Κίνα 1x2 ενιαίος τρόπος 1310nm 1550nm 5V διακοπτών βισμουθίου κατευθυντικός MEMS οπτικός εργοστάσιο

1x2 ενιαίος τρόπος 1310nm 1550nm 5V διακοπτών βισμουθίου κατευθυντικός MEMS οπτικός

οπτικός διακόπτης 1310nm 1550nm 5V τρόπου MEMS 1x2 2x2 ενιαίος Οπτικός διακόπτης ινών Unifiber 1x2 MEMS ο αμφίδρομος, βασισμένος στη Microelectromechanical τεχνολογία συστημάτων (MEMS), είναι ένας συμπαγής οπτι... Διαβάστε περισσότερα
2022-04-11 10:49:33
Κίνα οπτικός διακόπτης ινών 1x1 1x2 2x2B μηχανικός μη που κλείνει APC 5V με το μάνταλο 3V FC εργοστάσιο

οπτικός διακόπτης ινών 1x1 1x2 2x2B μηχανικός μη που κλείνει APC 5V με το μάνταλο 3V FC

να μη-κλείσει με το μάνταλο 1x1 1x2 2x2B μηχανικός οπτικός διακόπτης 5V/3V FC/APC ινών 1x2T ο οπτικός διακόπτης (OSW) χαρακτηρίζει τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής, τη χαμηλή κινητήρια δύναμη, το μικρό μέγεθος, και ... Διαβάστε περισσότερα
2022-04-11 10:46:58
Κίνα 1550nm ενσωματωμένο οπτικό PD βρυσών καλωδίου τροφοδοσίας APC οργάνων ελέγχου FC εργοστάσιο

1550nm ενσωματωμένο οπτικό PD βρυσών καλωδίου τροφοδοσίας APC οργάνων ελέγχου FC

το μίνι ενσωματωμένο οπτικό όργανο ελέγχου δύναμης βρύση-PD 1310nm 1550nm είναι μικρό όργανο ελέγχου δύναμης μεγέθους οπτικό που ενσωματώνει έναν λεπτό ανιχνευτή φωτογραφιών βρυσών με την πλεξίδα, έχει την υψηλ... Διαβάστε περισσότερα
2021-12-17 17:57:59
Κίνα 2x2 μηχανικός οπτικός διακόπτης παράκαμψης μη που κλείνει το Sc UPC 1310/1550nm με το μάνταλο 5V εργοστάσιο

2x2 μηχανικός οπτικός διακόπτης παράκαμψης μη που κλείνει το Sc UPC 1310/1550nm με το μάνταλο 5V

Ο ενιαίος μηχανικός οπτικός διακόπτης παράκαμψης τρόπου 1310/1550nm διπλός 2x2 (D2x2B) συνδέει τα οπτικά κανάλια με τον επαναπροσανατολισμό ενός εισερχόμενου οπτικού σήματος σε μια επιλεγμένη ίνα παραγωγής. Αυτ... Διαβάστε περισσότερα
2021-12-07 17:13:20
Κίνα 1x2 2x2 οπτικός διακόπτης ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΎ ίνα μη που κλείνει την πλεξίδα 250um με το μάνταλο εργοστάσιο

1x2 2x2 οπτικός διακόπτης ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΎ ίνα μη που κλείνει την πλεξίδα 250um με το μάνταλο

Η πόλωση που διατηρεί το μηχανικό οπτικό διακόπτη έχει χρησιμοποιηθεί ευρέως στον τομέα των δικτύων PON, του οπτικών σταυρού και του συστήματος σύνδεσης, όργανο ελέγχου δικτύων, προστασία δαχτυλιδιών οπτικής ίν... Διαβάστε περισσότερα
2021-11-17 17:01:11
Κίνα 4x4 μηχανικός διακόπτης οπτικών ινών παράκαμψης ΚΚ SM 1310/1550nm εργοστάσιο

4x4 μηχανικός διακόπτης οπτικών ινών παράκαμψης ΚΚ SM 1310/1550nm

Ο διακόπτης οπτικών ινών 4X4 συνδέει τα οπτικά κανάλια με την κατεύθυνση ή το φράξιμο ενός εισερχόμενου οπτικού σήματος στην ίνα παραγωγής. Αυτό επιτυγχάνεται χρησιμοποιώντας μια εκκρεμή opto-μηχανική διαμόρφωσ... Διαβάστε περισσότερα
2021-11-17 16:59:09
Κίνα οπτικός διακόπτης ινών 20ms 1x8 Mems μη που κλείνει με το μάνταλο για OADM OXC εργοστάσιο

οπτικός διακόπτης ινών 20ms 1x8 Mems μη που κλείνει με το μάνταλο για OADM OXC

MEMS OSW είναι βασισμένο στη micro-electro-mechanical τεχνολογία συστημάτων (MEMS), η οποία επέτυχε τη χαμηλές απώλεια και ιδιαίτερα την επανάληψη εισαγωγής με την περιστροφή του καθρέφτη του τσιπ MEMS. MEMS ... Διαβάστε περισσότερα
2021-11-10 16:34:03
Κίνα Μίνι PD βρυσών WDM ζωνών διακοπτών 250um γυμνός C/L ινών οπτικός έλεγχος καναλιών εργοστάσιο

Μίνι PD βρυσών WDM ζωνών διακοπτών 250um γυμνός C/L ινών οπτικός έλεγχος καναλιών

Η βρύση PD που απελευθερώνεται ένταση από Unifiber είναι μια συσκευή που χρησιμοποιεί τη φωτοηλεκτρική επίδραση για να ελέγξει την ελαφριά. Όταν το φως εισάγεται στον ανιχνευτή, ένα ρεύμα της αντίστοιχης ένταση... Διαβάστε περισσότερα
2021-11-10 16:28:52
Κίνα Μηχανικός οπτικός διακόπτης 5V ινών FSW πλήρης 2X2 μη που κλείνει 1550nm 500mW με το μάνταλο εργοστάσιο

Μηχανικός οπτικός διακόπτης 5V ινών FSW πλήρης 2X2 μη που κλείνει 1550nm 500mW με το μάνταλο

Ο πλήρης διακόπτης οπτικών ινών 2x2 συνδέει τα οπτικά κανάλια με την κατεύθυνση ή το φράξιμο ενός εισερχόμενου οπτικού σήματος στην ίνα παραγωγής. Αυτό επιτυγχάνεται χρησιμοποιώντας μια εκκρεμή opto-μηχανική δι... Διαβάστε περισσότερα
2021-11-01 17:25:24
Κίνα μηχανικός διακόπτης οπτικών ινών 1310/1550nm D2x2B μη που κλείνει 5V OADM με το μάνταλο εργοστάσιο

μηχανικός διακόπτης οπτικών ινών 1310/1550nm D2x2B μη που κλείνει 5V OADM με το μάνταλο

D2×2B ο μηχανικός διακόπτης οπτικών ινών συνδέει τα οπτικά κανάλια με τον επαναπροσανατολισμό ενός εισερχόμενου οπτικού σήματος σε μια επιλεγμένη ίνα παραγωγής. Αυτό επιτυγχάνεται χρησιμοποιώντας μια εκκρεμή ... Διαβάστε περισσότερα
2021-09-30 12:01:16
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|