Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Pigtail

Κίνα Shenzhen Unifiber Technology Co.,Ltd Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen Unifiber Technology Co.,Ltd Πιστοποιήσεις
Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Pigtail

(69)
Κίνα 2 σακάκι 10m 20m 30m πλεξίδων G657A2 LSZH καλωδίων πτώσης ινών Sc πυρήνων/UPC FTTH εργοστάσιο

2 σακάκι 10m 20m 30m πλεξίδων G657A2 LSZH καλωδίων πτώσης ινών Sc πυρήνων/UPC FTTH

Η πλεξίδα καλωδίων πτώσης FTTH είναι ένα είδος σκοινιού αλλά συνέλευσης μπαλωμάτων με το καλώδιο πτώσης ftth. Αυτό είναι καλώδιο στο τέλος 100m στο πρόγραμμα FTTH. Χρησιμοποιημένο ευρέως στην πραγματικότητα πιά... Διαβάστε περισσότερα
2022-05-06 11:25:13
Κίνα APC G657A2 E2000 συμπιεζόμενο δί ελατηρίου παραθυρόφυλλο σακακιών πλεξίδων LSZH οπτικών ινών εργοστάσιο

APC G657A2 E2000 συμπιεζόμενο δί ελατηρίου παραθυρόφυλλο σακακιών πλεξίδων LSZH οπτικών ινών

APC G657A2 E2000 συμπιεζόμενο δί ελατηρίου παραθυρόφυλλο πλεξίδων οπτικών ινών e2000 η πλεξίδα οπτικών ινών περιλαμβάνει τον ενιαίο τρόπο e2000 ή την πολλαπλού τρόπου πλεξίδα οπτικών ινών με 9/125um, 50/125um, ... Διαβάστε περισσότερα
2022-04-11 11:01:23
Κίνα G657A2 APC 12C Sc πλεξίδων οπτικών ινών Fanout κορδελλών ενιαίος τρόπος εργοστάσιο

G657A2 APC 12C Sc πλεξίδων οπτικών ινών Fanout κορδελλών ενιαίος τρόπος

12F Fan-out κορδελλών η πλεξίδα οπτικών ινών είναι μια πλεξίδα πολυ-ινών που έκανε από το καλώδιο κορδελλών. Fanout ινών κορδελλών μέσω μιας fanout 1x12 εξάρτησης. Το fanout καλώδιο μπορεί να είναι καλώδιο ... Διαβάστε περισσότερα
2022-02-17 17:55:59
Κίνα Fanout κορδελλών APC G657A2 πλεξίδων FC οπτικών ινών ενιαίος τρόπος 8 12 σκέλη εργοστάσιο

Fanout κορδελλών APC G657A2 πλεξίδων FC οπτικών ινών ενιαίος τρόπος 8 12 σκέλη

12F Fan-out κορδελλών η πλεξίδα οπτικών ινών είναι μια πλεξίδα πολυ-ινών που έκανε από το καλώδιο κορδελλών. Fanout ινών κορδελλών μέσω μιας fanout 1x12 εξάρτησης. Το fanout καλώδιο μπορεί να είναι καλώδιο ... Διαβάστε περισσότερα
2021-11-23 18:03:14
Κίνα LC APC πλεξίδες 12 ενιαίος τρόπος G657A2 1.5m ανεμιστήρων ινών κορδελλών έξω πυρήνων 900um εργοστάσιο

LC APC πλεξίδες 12 ενιαίος τρόπος G657A2 1.5m ανεμιστήρων ινών κορδελλών έξω πυρήνων 900um

12F Fan-out κορδελλών η πλεξίδα οπτικών ινών είναι μια πλεξίδα πολυ-ινών που έκανε από το καλώδιο κορδελλών. Fanout ινών κορδελλών μέσω μιας fanout 1x12 εξάρτησης. Το fanout καλώδιο μπορεί να είναι καλώδιο ... Διαβάστε περισσότερα
2021-11-17 17:03:08
Κίνα Πλεξίδα 1.5m οπτικών ινών κορδελλών G657A2 LSZH 12C APC Sc πλεξίδες καλωδίων πτώσης εργοστάσιο

Πλεξίδα 1.5m οπτικών ινών κορδελλών G657A2 LSZH 12C APC Sc πλεξίδες καλωδίων πτώσης

12-πυρήνας η ζωηρόχρωμη πλεξίδα μπορεί να ταξινομηθεί σε FC, το Sc, LC, τη MU και το ST. Το χρώμα της πλεξίδας είναι μπλε, πορτοκαλής, πράσινος, καφετής, γκρίζος, άσπρος, κόκκινος, μαύρος, κίτρινος, πορφυρός, ρ... Διαβάστε περισσότερα
2021-11-17 16:55:04
Κίνα APC 4C Sc ενιαίος τρόπος G657A2 πλεξίδων οπτικών ινών κορδελλών 2 μέτρα εργοστάσιο

APC 4C Sc ενιαίος τρόπος G657A2 πλεξίδων οπτικών ινών κορδελλών 2 μέτρα

Την οι πλεξίδες χρησιμοποιούνται για τις εφαρμογές συναρμογών κατά λήξη έξω από το καλώδιο εγκαταστάσεων. Οι πλεξίδες ινών είναι μια μεγάλη λύση για την τήξη συνδετικός το εσωτερικό μιας περίφραξης οπτικών ινών... Διαβάστε περισσότερα
2021-11-01 17:31:56
Κίνα APC Sc ενιαίος τρόπος αποθηκευμένο 900um FTTH πλεξίδων G657A2 οπτικών ινών εργοστάσιο

APC Sc ενιαίος τρόπος αποθηκευμένο 900um FTTH πλεξίδων G657A2 οπτικών ινών

12-χρώμα η πλεξίδα οπτικών ινών είναι ένα καλώδιο οπτικών ινών που καλύπτεται είτε στο τέλος με τους συνδετήρες που επιτρέπουν σε το για γρήγορα και βολικά να συνδεθούν με CATV, έναν οπτικό διακόπτη, ή άλλο εξο... Διαβάστε περισσότερα
2021-10-08 14:06:45
Κίνα LC πλεξίδα πολλαπλού τρόπου 50/125um OM4 οπτικών ινών απομονωτών UPC 900um εργοστάσιο

LC πλεξίδα πολλαπλού τρόπου 50/125um OM4 οπτικών ινών απομονωτών UPC 900um

Οι πλεξίδες οπτικών ινών παρέχουν έναν γρήγορο τρόπο να γίνουν οι συσκευές επικοινωνίας στον τομέα. Σχεδιάζονται, κατασκευάζονται και εξετάζονται σύμφωνα με το πρωτόκολλο και την απόδοση που υπαγορεύονται από τ... Διαβάστε περισσότερα
2021-10-08 12:03:30
Κίνα 12 Fanout κορδελλών σκελών APC 900um Sc πλεξίδων ινών σφιχτός απομονωτής εργοστάσιο

12 Fanout κορδελλών σκελών APC 900um Sc πλεξίδων ινών σφιχτός απομονωτής

Ανεφοδιασμός Unifiber διάφορος της multi-strand πλεξίδας ινών, έρχονται κανονικά ως αριθμήσεις 4/6/8/12 ινών, βασισμένες σε 900um ο σφιχτός ενιαίος τρόπος απομονωτών ή πολλαπλού τρόπου, θα μπορούσε να ολοκληρώσ... Διαβάστε περισσότερα
2021-09-17 17:10:44
Page 1 of 7|< 1 2 3 4 5 6 7 >|