Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος

Κίνα Shenzhen Unifiber Technology Co.,Ltd Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen Unifiber Technology Co.,Ltd Πιστοποιήσεις
Είμαι Online Chat Now

Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος

(115)
Κίνα ενότητα 1270-1610nm 1.6dB CWDM Mux Demux για το σύστημα 5G Fronthaul εργοστάσιο

ενότητα 1270-1610nm 1.6dB CWDM Mux Demux για το σύστημα 5G Fronthaul

8 το CH uc-CWDM είναι ένα πρότυπο των συσκευών νέας γενιάς CWDM mux demux serie με το ίχνος 21x15.5x6.5mm και την απώλεια ενθέτων 1.6dB.Με βάση TFF και την ελεύθερου χώρου τεχνολογία, που αξιοποιούν διπλωμάτων ... Διαβάστε περισσότερα
2022-05-06 13:57:39
Κίνα Χρήση 3 θραύστης 1550nm CATV λιμένων FWDM με το συνδετήρα Sc/UPC εργοστάσιο

Χρήση 3 θραύστης 1550nm CATV λιμένων FWDM με το συνδετήρα Sc/UPC

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:1. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής2. Επίπεδο και ευρύ εύρος ζώνης3. Υψηλό Isolation4. Υψηλές σταθερότητα και αξιοπιστία4. Εποξικός ελεύθερος στην οπτική πορεία Εφαρμογές: 1. FTTH Τοπικό LAN2. ... Διαβάστε περισσότερα
2022-05-06 13:57:36
Κίνα WDM MUX DEMUX του τοπικού LAN ζωνών Γ εξαιρετικά συμπαγής ενότητα με την απώλεια ενθέτων 0.9dB εργοστάσιο

WDM MUX DEMUX του τοπικού LAN ζωνών Γ εξαιρετικά συμπαγής ενότητα με την απώλεια ενθέτων 0.9dB

Ενότητα LAN-wdm MUX DEMUX ζωνών Γ εξαιρετικά συμπαγής Αυτό το uc-LAN-wdm ΖΩΝΏΝ 4 CH Γ είναι ένα πρότυπο των συσκευών LAN-wdm νέας γενιάς mux demux serie με την εξαιρετικά συμπαγή απώλεια ίχνους 20x8x6mm και ενθ... Διαβάστε περισσότερα
2022-05-06 13:57:33
Κίνα Το Γ ενώνει την ενότητα LC ABS 100GHz DWDM Mux Demux/το κεντρικό μήκος κύματος UPC 0.05nm εργοστάσιο

Το Γ ενώνει την ενότητα LC ABS 100GHz DWDM Mux Demux/το κεντρικό μήκος κύματος UPC 0.05nm

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: 1. 100GHz διάστημα καναλιών ITU2. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής3. Ευρυζωνική μετάδοση4. Υψηλή απομόνωση καναλιών5. Υψηλές σταθερότητα και αξιοπιστία6. Εποξικός-ελεύθερη οπτική πορεία Εφαρμ... Διαβάστε περισσότερα
2022-05-06 11:44:21
Κίνα 4 ενότητα πολυδιαυλωτών GPON 1300nm OTDR LGX τμήματος μήκους κύματος καναλιών εργοστάσιο

4 ενότητα πολυδιαυλωτών GPON 1300nm OTDR LGX τμήματος μήκους κύματος καναλιών

WDM PON GPON XGPON NGPON2 OTDR LGX η ενότητα χρησιμοποιείται για να συνδυάσει GPON/XGSPON/NGPON2 προς τα πάνω και τα προς τα κάτω σήματα σε 1 ίνα, ή να χωρίσει GPON/XGSPON/NGPON2 προς τα πάνω και τα προς τα κάτ... Διαβάστε περισσότερα
2022-05-06 11:42:17
Κίνα 8CH 100Ghz DWDM MUX Demux CH23-CH30 διοχετεύει το διπλό κιβώτιο ABS ινών διπλό LC UPC εργοστάσιο

8CH 100Ghz DWDM MUX Demux CH23-CH30 διοχετεύει το διπλό κιβώτιο ABS ινών διπλό LC UPC

8CH 100Ghz DWDM MUX Demux CH23~CH30 διοχετεύει το διπλό κιβώτιο ABS ινών διπλό LC UPC Υψηλό σταθερό και αξιόπιστο εύρος ζώνης προσφορών ενότητας Unifiber DWDM (πυκνός πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος) Mux... Διαβάστε περισσότερα
2022-04-11 10:33:22
Κίνα 1550nm APC FWDM Sc πολυδιαυλωτών τμήματος μήκους κύματος θραύστης για WDM CATV το σύστημα εργοστάσιο

1550nm APC FWDM Sc πολυδιαυλωτών τμήματος μήκους κύματος θραύστης για WDM CATV το σύστημα

WDM 1x2 CATV θραύστης SC/APC συστημάτων 1310nm 1490nm 1550nm FWDM Ο φίλτρο-βασισμένος πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος (WDM φίλτρων, ή FWDM) είναι βασισμένος στην ώριμη τεχνολογία φίλτρων μεμβρανών, με ένα ... Διαβάστε περισσότερα
2022-04-11 10:32:26
Κίνα 4 ενότητα εξαιρετικά συμπαγές 1270nm 1610nm καναλιών CWDM Mux Demux εργοστάσιο

4 ενότητα εξαιρετικά συμπαγές 1270nm 1610nm καναλιών CWDM Mux Demux

4/8/16/18 κανάλι εξαιρετικά συμπαγές CWDM Mux Demux 1270~1610nm Προϊόντα 4/8/16/18 καναλιών τα εξαιρετικά συμπαγή CWDM Mux Demux σειράς ενότητας είναι βασισμένα στην τεχνολογία φιλτραρίσματος λεπτών ταινιών και ... Διαβάστε περισσότερα
2022-04-11 10:31:20
Κίνα Εξαιρετικά συμπαγής ITU 100G 200G 8 ενότητας DWDM Mux Demux παθητική ενότητα 12 16 καναλιών εργοστάσιο

Εξαιρετικά συμπαγής ITU 100G 200G 8 ενότητας DWDM Mux Demux παθητική ενότητα 12 16 καναλιών

ITU 100G 200G εξαιρετικά συμπαγές DWDM Mux Demux 4/6/8/12/16 παθητική ενότητα καναλιών Με βάση TFF και την ελεύθερου χώρου τεχνολογία, που αξιοποιούν διπλωμάτων ευρεσιτεχνίας του οπτικού σχεδίου τρεκλίσματος πο... Διαβάστε περισσότερα
2022-04-11 10:30:25
Κίνα Το ράφι τοποθετεί την παθητική ενότητα AAWG αθερμικό 40CH 48CH 100GHz 200GHz LC UPC CWDM Mux Demux εργοστάσιο

Το ράφι τοποθετεί την παθητική ενότητα AAWG αθερμικό 40CH 48CH 100GHz 200GHz LC UPC CWDM Mux Demux

Το ράφι τοποθετεί την αθερμική AAWG επίπεδης κορυφής/γκαουσσιανή Mux Demux παθητική ενότητα 40CH 48CH 100GHz 200GHz LC/UPC DWDM Χαρακτηριστικά γνωρίσματα 100G/200G διάστημα καναλιών ITUΧαμηλή απώλεια εισαγωγήςΥ... Διαβάστε περισσότερα
2022-04-11 10:29:23
Page 1 of 12|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|