Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Εξασθένηση

Κίνα Shenzhen Unifiber Technology Co.,Ltd Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen Unifiber Technology Co.,Ltd Πιστοποιήσεις
Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Εξασθένηση

(39)
Κίνα LC APC ενιαίο βούλωμα εξασθενητών 5dB οπτικών ινών τρόπου στο θηλυκό στο αρσενικό με τη σταθερή μείωση εργοστάσιο

LC APC ενιαίο βούλωμα εξασθενητών 5dB οπτικών ινών τρόπου στο θηλυκό στο αρσενικό με τη σταθερή μείωση

LC APC ενιαίο βούλωμα εξασθενητών 5dB οπτικών ινών τρόπου στο θηλυκό στο αρσενικό με τη σταθερή μείωση Ο ο συνηθέστερα χρησιμοποιημένος τύπος είναι θηλυκός στον αρσενικό εξασθενητή οπτικών ινών τύπων βουλωμάτων... Διαβάστε περισσότερα
2020-06-24 08:56:45
Κίνα LC/UPC άνδρα-γυναίκας εξασθενητής ινών τρόπου 1310nm ενιαίος εργοστάσιο

LC/UPC άνδρα-γυναίκας εξασθενητής ινών τρόπου 1310nm ενιαίος

Ο ενιαίος τρόπος 1310/1550nm LC/UPC 3/5/10/15dB σταθερός χτίζει έξω τον αρσενικό/θηλυκό εξασθενητή Ο ο συνηθέστερα χρησιμοποιημένος τύπος είναι θηλυκός στον αρσενικό εξασθενητή οπτικών ινών τύπων βουλωμάτων, έχ... Διαβάστε περισσότερα
2020-06-30 18:24:43
Κίνα SC/APC Singlemode σταθερός εξασθενητής οπτικών ινών, άνδρα-γυναίκας, με τις ακριβείς τιμές μείωσης 5dB/10dB/15dB εργοστάσιο

SC/APC Singlemode σταθερός εξασθενητής οπτικών ινών, άνδρα-γυναίκας, με τις ακριβείς τιμές μείωσης 5dB/10dB/15dB

SC/APC Singlemode σταθερός εξασθενητής οπτικών ινών, άνδρα-γυναίκας, με τις ακριβείς τιμές μείωσης 5dB/10dB/15dB Ο οπτικός εξασθενητής είναι μια παθητική συσκευή που χρησιμοποιείται για να μειώσει το επίπεδο δύ... Διαβάστε περισσότερα
2020-06-24 08:57:05
Κίνα FC/APC βούλωμα στο σταθερό οπτικό εξασθενητή τρόπου M/F 200mW ενιαίο εργοστάσιο

FC/APC βούλωμα στο σταθερό οπτικό εξασθενητή τρόπου M/F 200mW ενιαίο

Ακρίβειας FC/APC σταθερή σύνδεση M/F οπτικών ινών μείωση τρόπου 1~25dB attenator ενιαία FC χτίστε έξω τους εξασθενητές ινών περιλαμβάνει τους εξασθενητές ινών FC/UPC και το θηλυκό FC/APC στους αρσενικούς εξασθε... Διαβάστε περισσότερα
2020-06-30 18:23:01
Κίνα Σταθερό το ST αρσενικό εξασθενητών οπτικής ίνας θηλυκός Singlemode με τη μείωση 1~25dB εργοστάσιο

Σταθερό το ST αρσενικό εξασθενητών οπτικής ίνας θηλυκός Singlemode με τη μείωση 1~25dB

Σταθερό το ST αρσενικό εξασθενητών οπτικής ίνας θηλυκός Singlemode με τη μείωση 1~25dB Ο οπτικός εξασθενητής είναι μια παθητική συσκευή που χρησιμοποιείται για να μειώσει το επίπεδο δύναμης ενός οπτικού σήματος... Διαβάστε περισσότερα
2020-06-24 08:53:21
Κίνα Αρσενικό σταθερό στο θηλυκό εξασθενητή οπτικών ινών 9/125um εργοστάσιο

Αρσενικό σταθερό στο θηλυκό εξασθενητή οπτικών ινών 9/125um

SC/UPC το αρσενικό στο θηλυκό χτίζει έξω τον εξασθενητή με τη σταθερή μείωση από 1 σε 25dB, Singlemode 9/125um 1310nm/1550nm Singlemode 9/125um, άνδρα-γυναίκας εξασθενητές περιέχουν τη ναρκωμένη ίνα κατάλληλη κ... Διαβάστε περισσότερα
2020-06-30 18:25:59
Κίνα Βούλωμα στο ανθεκτικό μέταλλο Shell εξασθενητών ST/FC οπτικών ινών για τη μόνιμη προστασία εργοστάσιο

Βούλωμα στο ανθεκτικό μέταλλο Shell εξασθενητών ST/FC οπτικών ινών για τη μόνιμη προστασία

Η σύνδεση καθόρισε το οπτικό θηλυκό εξασθενητών ST/FC στο αρσενικό προαιρετικό, ανθεκτικό κοχύλι μετάλλων 1-25dB για τη μόνιμη προστασία Ο οπτικός εξασθενητής είναι μια παθητική συσκευή που χρησιμοποιείται για ... Διαβάστε περισσότερα
2020-03-25 16:43:35
Κίνα 1310/1550nm ο ενιαίος τρόπος FC καθόρισε το βαλμένο φλάντζα εξασθενητή οπτικών ινών εργοστάσιο

1310/1550nm ο ενιαίος τρόπος FC καθόρισε το βαλμένο φλάντζα εξασθενητή οπτικών ινών

FC καθόρισε το βαλμένο φλάντζα οπτικών ινών θηλυκό τρόπου εξασθενητών ενιαίο στη θηλυκή ακριβή μείωση 1~25dB Ο εξασθενητής οπτικών ινών είναι ένα συστατικό που εγκαθίσταται σε ένα σύστημα μετάδοσης οπτικών ινών ... Διαβάστε περισσότερα
2020-06-30 18:21:37
Κίνα Ενιαίος σταθερός τρόπος εξασθενητής ινών SC/UPC SC/APC θηλυκό στο θηλυκό 3dB, 5dB, 10dB, 15dB, και 20dB για τις επιλογές εργοστάσιο

Ενιαίος σταθερός τρόπος εξασθενητής ινών SC/UPC SC/APC θηλυκό στο θηλυκό 3dB, 5dB, 10dB, 15dB, και 20dB για τις επιλογές

Ενιαίος σταθερός τρόπος εξασθενητής ινών SC/UPC SC/APC θηλυκό στο θηλυκό 3dB, 5dB, 10dB, 15dB, και 20dB για τις επιλογές Ο εξασθενητής οπτικών ινών είναι ένα συστατικό που εγκαθίσταται σε ένα σύστημα μετάδοσης ... Διαβάστε περισσότερα
2020-06-24 09:40:30
Κίνα Σταθερό βαλμένο φλάντζα οπτικών ινών θηλυκό τρόπου εξασθενητών ενιαίο στο θηλυκό 1 - 25dB εργοστάσιο

Σταθερό βαλμένο φλάντζα οπτικών ινών θηλυκό τρόπου εξασθενητών ενιαίο στο θηλυκό 1 - 25dB

LC/SC/FC/ST/Singlemode σταθερός βαλμένος φλάντζα εξασθενητής οπτικών ινών, θηλυκό στο θηλυκό, 1~25dB Σαν οι οπτικές παθητικές συσκευές, εξασθενητές UNIFIBER χρησιμοποίησαν κυρίως στη οπτική ίνα για να διορθώσου... Διαβάστε περισσότερα
2019-06-29 20:50:33
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|